Hirdetés leírása

Projektmenedzser asszisztens

(ingatlanfejlesztés)

Nyíregyházi központú társaság társasházak, kereskedelmi épületek beruházásainak előkészítése és megvalósítása, valamint meglévő épületei felújítása, karbantartása, üzemeltetése céljából Budapesten nyíló irodájába a projektvezető munkáját támogató munkatársat keres.

Feladatok:

  • Meglévő ingatlanállomány dokumentációinak összegyűjtése, rendszerezése, adatok számítógépes nyilvántartása;

  • felmérési tervdokumentáció készítésekben való közreműködés;

  • ingatlanprojektekhez kapcsolódó vezetői döntések előkészítése, projektötletek kidolgozása, koordinációja, megvalósíthatósági vizsgálatok, adatgyűjtés, ajánlatok bekérése, egyeztetése, adatok elemzése, javaslattétel előterjesztés;

  • az eldöntött terveknek megfelelő fejlesztések, épület rekonstrukciók, karbantartások megszervezése, koordinálása, dokumentálása;

  • közreműködők (tervezők, szakértők, műszaki ellenőrök, kivitelezők) megkeresése, ajánlatok, költségvetések bekérése, elemzése, partnerek kiválasztása, szerződéskötés előkészítése, teljesítés követés, mennyiségi, minőségi ellenőrzés, igazolás;

  • projekt koordináció, helyszíni feladatok, felmérések, munkák ellenőrzése;

  • a meglévő épületállomány üzemeltetési feladatai: hibabejelentés kezelés, hibaelhárítás szervezés; létesítmény hasznosítás (bérbeadás) szervezés;

  • kapcsolattartás a közüzemekkel, számlák ellenőrzése, óraállás bejelentések;

  • rendszeres beszámoló a folyamatok előrehaladásáról, kapcsolattartás szervezeten belüli munkaterületekkel és külső partnerekkel.

Szakmai és személyi követelmények:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnök, műszaki menedzser, egyéb műszaki végzettség), egyéb feltételek megléte esetén technikusi;

  • haladó számítástechnika alkalmazási készség (Office táblázatkezelő, dokumentum kezelők, CAD program);

  • jó szakmai felkészültség, a társ területekre, szakágakra is kiterjedő széles szakmai látókör és érdeklődés, az újdonságok iránti fogékonyság;

  • nagy fokú önállóság, kezdeményező készség, alaposság, tervszerű munkavégzés, jó szervezőkészség és jó dokumentációs készség;

  • tervek (nem csak építési, de a szakági) tervek értelmezésének a képessége, jelölések, alkatrészek, anyagok ismerete;

  • tárgyaló és kommunikációs készség;

  • B jogosítvány és vezetési gyakorlat;

  • büntetlen előélet.

Előnyös tényezők:

  • hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat;

  • potenciális közreműködők körében meglévő kapcsolatrendszer;

  • referencia megvalósított projektek;

  • saját gépkocsi.

Munkafeltételek:

  • alkalmazás rész-, vagy teljes munkaidőben;

  • rugalmas munkaidő beosztás;

  • szolgálati elhelyezés;

  • munkavégzés helye: Budapest, X. ker.

Amit kínálunk:

  • változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok;

  • hosszú távú, önálló felelősségteljes munka;

  • versenyképes alapjuttatás, költségtérítések, eredményarányos prémium;

  • szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása.

A jelentkezéseket a hr01[kukac]domino-mail.hu e-mail címre várjuk, a tárgyban megjelölve a pozíciót és kérjük csatolni:

  • a részletes fényképes önéletrajzát,

  • a végzettségét igazoló okiratok másolatát,

  • motivációs levelet a bérezéssel kapcsolatos elvárásokkal;

  • referenciákat, ajánlásokat, az eredményeit bemutató egyéb hivatkozásokat.

Kapcsolat

munkaugy
06709430554
6000
Kecskemét

Kapcsolat

Kapcsolat munkaugy PMS-el
Projektmenedzser asszisztens (ingatlanfejlesztés)