Hirdetés leírása

Főkönyvelő (részben távmunka)

A cégcsoporthoz tartozó szervezetek, számviteli, adózási, bérszámfejtési és munkaügyi feladatainak felügyelete, koordinálása és a végrehajtásban részt vevő főkönyvelő munkatársat keresünk.

Feladatok, felelősségi körök:

  • teljes körű könyvelés, bérszámfejtés, adóbevallások határidőre történő elkészítése;

  • havi, évközi, éves zárások számviteli feladatainak elvégzése, szakmai koordinálása, éves beszámolók elkészítése;

  • hatósági ellenőrzések támogatása, lebonyolítása;

  • szakmai segítségnyújtás a munkatársak számára, munkájuk ellenőrzése;

  • a könyvviteli folyamatban résztvevő , számviteli munkatársak irányítása, szakmai támogatása, munkájának rendszeres ellenőrzése;

  • adó és számviteli jogszabályok változásának nyomon követése, betartatása;

  • szerződések tranzakciók jóváhagyásában való részvétel;

  • a számviteli szabályzatok elkészítése, aktualizálása, valamint azok végrehajtásának ellenőrzése;

  • a szakterületen betanulók, gyakornokok, képzése, mentorálása;

  • alkotó részvétel a vezetői döntések előkészítésében, tranzakciók tervezésben, adó optimalizálás, az ügyvezetés rendszeres tájékoztatása, jelentések készítése;

  • Feladatát a cégcsoport közös vállalatirányítási és csoportmunka szoftverei használatával végzi.

Szakmai és személyi követelmények:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői szakképesítés;

  • számviteli, adó és szabályok naprakész ismerete;

  • könyvelésben, beszámolók, adóbevallások önálló elkészítésében szerzett gyakorlat;

  • vállalatirányítási rendszer és irodai programok hatékony használata;

  • jó kommunikációs készség szóban és írásban is;

Amit kínálunk:

  • alkalmazás megállapodástól függően rész-, vagy teljes munkaidőben, rugalmas munkaidő beosztásban;

  • jogviszony: megbízási, vagy munkaviszony;

  • munkavégzés helye: Nyíregyháza, v. Debrecen, részben távmunka;

  • igény esetén szolgálati elhelyezés lehetséges;

  • változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok;

  • hosszú távú, önálló felelősségteljes munka;

  • versenyképes juttatási csomag, költségtérítések;

  • szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása.

Kérjük a jelentkezését a hr[kukac]domino-mail.hu  címre küldje, a tárgyban jelölje meg a pozíciót!

A pályázata tartalmazza:

  • a részletes, fényképes önéletrajzát,

  • a végzettségét igazoló okiratok másolatát (a nem kívánt személyes adatok kitakarásával),

  • motivációs levelet a bérezéssel kapcsolatos elvárásokkal;

  • referenciákat, ajánlásokat, az eredményeit bemutató egyéb hivatkozásokat.

Kapcsolat

munkaugy
06709430554
4024
Debrecen

Kapcsolat

Kapcsolat munkaugy PMS-el