Hirdetés leírása

Oktatásszervező

Felnőttképzésben szakmai képzéseket, továbbképzéseket, távoktatást folytató szervezet a képzéseinek előkészítését és teljes lebonyolítását szervező, koordináló munkatársat keres rész-, vagy teljes munkaidőben, munka-, vagy egyéb jogviszonyban. Szolgálati elhelyezés lehetséges.

Azoknak ajánljuk a pozíciót, aki:

valamilyen felsőfokú releváns szakképzettséggel rendelkezik; haladó szintű PC használó; aki preferálja az önálló munkavégzést, proaktív, kezdeményező, és jó szervezőkészséggel bír; aki kreatív, rugalmas, célratörő gondolkodású; aki mobil, a feladathoz alkalmazkodó munkaidő beosztást vállal; jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készsége van szóban és írásban is; eredményorientált; további előny a hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat, a B jogosítvány, a saját gépkocsi.

Amit kínálunk: alkalmazás rész-, vagy teljes munkaidőben; rugalmas munkaidő beosztás; szolgálati elhelyezés;

munkavégzés helye: Nyíregyháza, Debrecen; komplex feladatkör; hosszú távú, önálló felelősségteljes munka; versenyképes alapjuttatás, költségtérítések, eredményarányos prémium; szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása.

A feladatai lesznek: piackutatás, elemzés, képzési kínálat fejlesztés; képzési program kidolgozásban való közreműködés, koordináció; képzési ismertetők, prezentációk készítése, tájékoztatók tartása, weblap karbantartás, marketing kommunikáció; a képzések személyi és tárgyi feltételei biztosításában való hathatós közreműködés, személy-, helyszín kiválasztás, eszközök biztosítása, szerződések elkészítése, teljesítésük folyamatos nyomon követése; tanulószervezésben, toborzásban való közreműködés; a folyamatban lévő képzések koordinálása, zökkenőmentes lebonyolításuk biztosítása, tanulmányi ügyek intézése; az oktatáshoz kapcsolódó dokumentumok, nyilvántartások, jelentések számítógépes kezelése, adminisztrációja; képzési pályázatok, *********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )********************** kalkulációk, költségvetések készítése, pályázat menedzselés; vezetővel, belső szervezeti egységekkel, külső partnerekkel, hallgatókkal való kapcsolattartás.

A jelentkezéseket a hr03[kukac]domino-mail.hu e-mail címre várjuk, a tárgyban megjelölve a pozíciót és kérjük csatolni: a részletes fényképes önéletrajzát, a végzettségét igazoló okiratok másolatát, motivációs levelet a bérezéssel kapcsolatos elvárásokkal; referenciákat, ajánlásokat, az eredményeit bemutató egyéb hivatkozásokat.

Kapcsolat

munkaugy
709430554
4400
Nyíregyháza

Kapcsolat

Kapcsolat munkaugy PMS-el