KÜLFÖLDI TULAJDONÚ PARTNERCÉGÜNKHÖZ KERESÜNK ANGOLUL KOMMUNIKÁLNI TUDÓ SENIOR/VEZETŐ KÖNYVELŐ KOLLÉGÁT PÉNZÜGYI CSAPATUKBA.

AZ ÚJ MUNKATÁRS FELADATA LESZ:

  • Napi könyvelési feladatok ellátása (szállítók, vevők, bank, pénztár, vegyes feladások)
  • Számlák egyeztetése a beszerzési osztállyal, szállítókkal,
  • Együttműködés a kapcsolt vállalkozások *********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )********************** részlegeivel,
  • Főkönyvi egyeztetések,
  • Adóbevallások elkészítése, beszámoló elkészítése,
  • Az ügyvezető munkájának *********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )********************** adatokkal való támogatása,
  • Koordinálni a pénzügyön dolgozó kollégák napi munkáját (2-4 fő)

AZ ÁLLÁSHOZMTARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú szakirányúvégzettség,
  • Érvényes és regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Adózási ismeretek,
  • Minimum 5 év releváns (akár vállalkozói) szakmai tapasztalat,
  • Számítógép-felhasználói ismeretek/ gyakorlat, (különösen Excel)
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség,
  • Felelősségvállalás az elvégzett munkáért,
  • Angol középfokú (szakmai) nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai előre lépési lehetőség
  • Munkába járás költségeinek támogatása
  • Nemzetközi vállalati környezet, ugyanakkor családias, támogató légkör
  • Folyamatosan fejlődő munkakahely
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Tartható munka megánélet egyensúly

ELŐNY: Multi környezetben szerzett tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: Angol - középfok szint

Várjuk a fénykés önéletrajzokat.

Érdeklődni:

Telefonon a részletekkel kapcsolatban kollégánk H-P-ig, 8-16 óra között rendelkezésre áll a +36 20 488 44 41 telefonszámon

Kapcsolat

Insertus Hr Kft
06204884441
2500
Esztergom
Főkönyvelő