A Nemzeti Közszolgálati Egyetem munkatársat keres az alábbi pozícióba: projekt szakmai koordinátor

A pozíció heti 40 órás, határozott idejű közalkalmazotti szerződéssel tölthető be.

Jelentkezési határidő: 2017. november 15-ig folyamatosan

A pozíció betöltése: 2017. december 1.

Feladatok:

A KÖFOP-2.2.3-VEKOP-16-2016-00001 azonosítószámú „Kapacitásfejlesztés és szemléletformálás a korrupciós esetek nagyobb arányú felderítése, illetve megelőzése érdekében” című projekt keretében:

  • Szakmai fejlesztésekhez kapcsolódó információk, feladatok koordinációja;
  • kapcsolattartás a szakmai, *********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )********************** és projektmenedzsment munkatársakkal;
  • projekt szakmai megvalósításhoz kapcsolódó megbeszélések, egyeztetések szervezésének koordinációja;
  • szakmai feladatok adminisztrációs igényeinek összegzése, az adminisztrációs igények projektmenedzsment felé való továbbításának, elakadások kezelésének koordinálása;
  • projekt szakmai dokumentumok előkészítésének, kezelésének, a projekt előrehaladásáról, működéséről keletkezett információk összegyűjtésének koordinációja;
  • kötelezettségvállalások és teljesítésigazolások nyomon követésének koordinációja;
  • szakmai szerződések előkészítésében, ellenőrzésében, továbbításában való koordináció;
  • a projektben megrendezésre kerülő programok megszervezésének koordinációja; szakmai megvalósításhoz szükséges beszerzési szakmai igények menedzsment szintű koordinációja.

Elvárások:

  • legalább felsőfokú végzettség;
  • büntetlen előélet;
  • MS Office készségszintű használata;
  • stressz-tűrő képesség;
  • kiváló szervezési képesség és időgazdálkodás;
  • jó problémamegoldó és kommunikációs képesség;
  • gyors, precíz munkavégzés, szakmai igényesség, megbízhatóság.

Előny:

  • integritás tanácsadó szakirányú végzettség;
  • központi vagy területi közigazgatási szervnél szerzett munkatapasztalat;
  • projekttámogatásban szerzett tapasztalat;
  • kiemelt projekt kezelésében szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Nemzeti Közszolgálati Egyetem 1118 Budapest, Ménesi út 5.

Önéletrajzát és maximum 1 oldalas motivációs levelét kérjük, 2017. november 15-ig küldje el „projekt szakmai koordinátor jelentkezés” tárgy megjelöléssel az alábbi e-mail címre: karrier@vtki.uni-nke.hu

További információ az 1/432-9000-es telefonszám 20864-es melléken kérhető.

Kapcsolat

uni-nke.hu
Nemzeti Közszolgálati Egyetem
3614329000
1118
Budapest
Projekt szakmai koordinátort keres az NKE