A Nagy-Magyarország Park, Királyszállás pályázatot hirdet parkvezető munkakör betöltésére.

Feladatok

  • a park teljes körű üzemeltetése (a park üzemelésének megszervezése, koordinálása)
  • a park értékesítési stratégiájának kialakítása, megvalósítása, az értékesítési tevékenység irányítása
  • a park tevékenységének optimalizálása, a hatékonyság növelése
  • a kért kimutatások, tervek, statisztikák határidőre való elkészítése
  • adatszolgáltatási feladatok elkészítése
  • a parkra vonatkozó tervek összeállításának előkészítése és annak elfogadását követően a tervek végrehajtása
  • üzleti partnerekkel folytatott kapcsolattartás és a park közönségkapcsolatainak ápolása

Elvárásaink

  • vezetői tapasztalat
  • angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • német nyelv ismeret
  • marketing végzettség és tapasztala

Munkavégzés helye: Nagy-Magyarország Park, Királyszállás

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • fényképes önéletrajz
  • végzettséget igazoló okmányok

Jelentkezés: info@nagymagyarorszagpark.hu

A pályázat benyújtásának határideje: február 28.

Kapcsolat

Trianon Múzeum Alapítvány
3662592807
8100
Várpalota
nopic