A Velencei-tó partján elhelyezkedő 4 csillagos szállodába Szobalány munkatársakat keresünk!

Feladatok:

  • · Szobák takarítása
  • · Szobatextil kezelése
  • · Szobai bekészítések intézése

Elvárások:

  • · Minimum 8. általános iskolai végzettség
  • · Érvényes tüdőszűrő (1 évnél nem régebbi)
  • · Felelősségteljes, önálló munkavégezés
  • · Udvarias, vendégcentrikus magatartás

Amit kínálunk:

  • · Alkalmi, rész- vagy teljes munkaidőben is végezhető munka
  • · Versenyképes bér + munkába járás támogatása
  • · Személyzeti étkeztetés
  • · Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező munkáltatónál
  • · Barátságos munkahelyi légkör

Amennyiben szeretne többet tudni a pozícióról vagy jelentkezni, akkor küldje el önéletrajzát a hr@velencespa.com e-mail címre és mi felvesszük Önnel a kapcsolatot és tájékoztatjuk a részletekről! Érdeklődni hétköznap 8-16 óra között a 70/977-7528-as telefonszámon lehet!

László Nikolett
06709777528
2481
Velence
Szobalány – Velence Resort & Spa****