Hirdetés leírása

Főkönyvelő (részben távmunka)

Feladatok:

  • A cégcsoporthoz tartozó szervezetek *********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )**********************, számviteli, adózási, bérszámfejtési és munkaügyi feladatainak felügyelete, koordinálása és a végrehajtásban való részvétel a közös vállalatirányítási rendszer használatával;

  • teljes körű könyvelés, bérszámfejtés, adóbevallások határidőre történő elkészítése;

  • havi, évközi, éves zárások számviteli feladatainak elvégzése, szakmai koordinálása, éves beszámolók elkészítése;

  • hatósági ellenőrzések támogatása, lebonyolítása;

  • szakmai segítségnyújtás a *********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )********************** munkatársak számára, munkájuk ellenőrzése;

  • a könyvviteli folyamatban résztvevő *********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )**********************, számviteli munkatársak irányítása, szakmai támogatása, munkájának rendszeres ellenőrzése;

  • adó és számviteli jogszabályok változásának nyomon követése, betartatása;

  • szerződések *********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )**********************-*********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )********************** tranzakciók jóváhagyásában való részvétel;

  • a számviteli szabályzatok elkészítése, aktualizálása, valamint azok végrehajtásának ellenőrzése;

  • a szakterületen betanulók, gyakornokok, képzése, mentorálása;

  • alkotó részvétel a vezetői döntések előkészítésében, *********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )**********************-*********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )********************** tranzakciók tervezésben, adó optimalizálás, az ügyvezetés rendszeres tájékoztatása, jelentések készítése;

Szakmai és személyi követelmények:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői szakképesítés;

  • számviteli, adó és *********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )********************** szabályok naprakész ismerete;

  • könyvelésben, beszámolók, adóbevallások önálló elkészítésében szerzett gyakorlat;

  • vállalatirányítási rendszer használat;

  • jó kommunikációs készség szóban és írásban is;

Szerződéses feltételek:

  • a munkavégzés helye: Nyíregyháza v. Debrecen, részleges távmunka lehetséges;

  • jogviszony: megbízási, vagy munkaviszony;

  • munkaidő: megállapodástól függően rész-, vagy teljes munkaidő.

Kérjük a jelentkezését a hr[kukac]domino-mail.hu e-mail címre küldje, a tárgyban jelölje meg a pozíciót!

A pályázata tartalmazza:

  • a részletes, fényképes önéletrajzát,

  • a végzettségét igazoló okiratok másolatát,

  • motivációs levelet, illetve referenciákat.

Kapcsolat

munkaugy
709430554
4400
Nyíregyháza

Kapcsolat

Kapcsolat munkaugy PMS-el