Hirdetés leírása

Hirdetés szövege:

Dániába keresünk mezőgazdaság pozíciókra rövid vagy hosszútávra munkavállalókat, ingyenes szállással a farmokon!

Az alábbi feladatokra várjuk a munkavállalókat:

    • Növénytermesztésben: zöldség- és gyümölcsszedő munkák (cukorrépa, krumpli, borsó stb.)
    • Szántóföld-előkészítő munkák, kapálás
    • Tehenészetben, sertéstelepeken: az állatok ellátása, fejése, tisztítása

Folyamatosan várunk jelentkezőket, mivel folyamatos a munkavállalók felvétele is!

Elvárások:

    • Alapfokú angol nyelvtudás
    • EU állampolgárság
    • Kitartás, szorgalom
    • Jó fizikum

Amit kínálunk:

    • Dániában bejelentett munkaviszony és minden ezzel kapcsolatos ügyintézés!
    • Ingyenes szállás és rezsi
    • Dán SIM kártya
    • 24 órás ügyelet külföldön dolgozó munkavállalóink részére
    • Utazás megszervezése

Jelentkezni a cv@andreasagro.com címen lehet.

Andreasagro Zrt
06706797544
1027
Budapest
Mezőhazdasági munkás (Dánia)