Hirdetés leírása

Elektrotechnikus

Partnerünk, mely Magyarországon hét gyárral, gumiabroncs és egy mesterséges intelligencia fejlesztési központtal van jelen, és több, mint 8.000 munkavállalót foglalkoztat jelenleg is, most új munkatársat keres Elektrotechnikus munkakörbe.

Milyen feladatokra számíthatsz munkád során?

- Automata vezérlésű gépsorok karbantartása, üzemképességének biztosítása

- Elektromos és PLC vezérelt gépek, gyártósorok karbantartása

- Típusváltások lebonyolítása

- Berendezések hibájának elhárítása, hibák dokumentálása

Mit kapsz mindezért?

- Versenyképes fizetés (+ Cafeteria) már az első hónaptól kezdve

- Egyszerű megközelítés (*********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )********************** irányjárat, utazás támogatás, ingyenes parkoló)

- Hosszú távú munkalehetőség, tiszta, modern munkakörnyezet

- 2/2 műszakos munkarend – 12 óra/műszak

- Hetente több szabadnap

- Velünk rögtön a partner saját állományába kerülsz, nincsenek felesleges körök!

Ha az alábbi kompetenciák igazad Rád, Te vagy a mi emberünk:

- Elektrotechnikusi végzettséged van

- Van gyártási, gépkarbantartási tapasztalatod

- Van tapasztalatod autószerelés/elektronika/elektrotechnika/mechanika/pneumatika területén

- Műszaki beállítottságú vagy, szeretsz szerelni

Ha kérdésed van, keress minket! Telefonszámunk: 06 20 558 4770; 06 20 361 7531

Rögtön jelentkezni szeretnél? Küldj fényképes Önéletrajzot, és mi még aznap reagálunk!
E-mail: toborzas@insertus-hr.hu

Kapcsolat

Insertus Hr Kft
06205584770
1106
Budapest