Multinacionális autóipari partnerünkhöz keresünk  induló projektre APQP mérnök kollégát kiemelt bérezéssel.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

- Maturity evaluation (rizikóbecslés a rendelkezésre álló adatok, mutatószámok alapján)

- Részvétel a beszállítók kiválasztásában, technikai megbeszéléseken, megvalósíthatósági vizsgálatokon (telefonos és skype megbeszélések, onsite visitek)

-A beszállító kiválasztás tevékenységeinek dokumentálása Supply On-ban, és a megfelelő templateeken

- Az alkatrész életciklusának kezelése CLMS rendszerben

- APQP lebonyolítása a beszállítókkal: Telefonkonferenciák, és esetenként személyes látogatások.

-Az APQP nyomonkövetése Supply On-ban (kickoff, general planning, product design and development, prosess design and development, product and process validation, lessions learned)

- Line release audit

- Kapacitásvizsgálat a beszállítóknál (R@R)

- Safe Launch Concept definiálása

- Jóváhagyás kiadása a beszállító részére

- A beszállítókkal kapcsolatos gyári minőségmutatók: PPAP jóváhagyása időre.

- Beszállítói auditok szervezése, kiértékelése, az akciók nyomon követése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- Egyetemi/főiskolai végzettség,

- Több év autóipari területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

-VDA, ISO/TS 16949 szabványok ismerete,

- APQP/PPAP, FMEA ismeretek,

- Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás; német nyelv ismerete előnyt jelent.

- Több éves releváns autóipari munkatapasztalat hasonló munkakörben

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

- Angol nyelv tárgyalóképes ismerete

- B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

- Átlagon felüli juttatás(bér+bónusz)

- Bejárás támogatás (üzemanyagköltség térítés)

- Saját állományba kerülési lehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajz segítségével.

Információ:

+36204884441

Kapcsolat

Insertus-HR
06204884441
1105
Budapest

Kapcsolat

Kapcsolat Insertus-HR PMS-el
APQP mérnök