Hirdetés leírása

  • Főbb feladatok, munkák:
  • Elvégzi a programozási, robotikai, folyamatszabályozási karbantartási tevékenységeket az épületen, berendezéseken és gépeken a tervszerű megelőző karbantartási tervnek megfelelően
  • Rendszeresen ellenőrzi az épület és a berendezések teljesítményét és amennyiben szükséges, módosítja a karbantartási tervet a hatékony teljesítmény fenntartásának elérésére
  • Munkája során minimalizálja a termelési állásidővel járó beavatkozásokat
  • Hibakeresési feladatokat végez a meghibásodott berendezéseken, és segít a hiba kiküszöbölésében
  • Segít a karbantartási tervek összeállításában a gépekre és berendezésekre vonatkozóan
  • Naprakészen és pontosan tartja a feljegyzéseket az épületről és a berendezésekről
  • Az álláshoz tarozó elvárások:
  • Releváns felsőfokú végzettség
  • 3 műszak vállalása
  • 3 – 5 év szakmai tapasztalat
  • Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Bónusz
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkavégzés helye:
  • Pápa
  • Információ:
  • +36203617531
  • +36205584770
  • Jelentkezés fényképes önéletrajz küldésével

Kapcsolat

Insertus-HR
06203617531
8500
Pápa

Kapcsolat

Kapcsolat Insertus-HR PMS-el
Mechatronikus karbantartó mérnök