Hirdetés leírása

Informatikai rendszergazda

Kisvállalati LAN hálózat, Linux szerverek és Linux-Windows munkaállomások üzemeltetési, fejlesztési és a felhasználói támogatás feladataira keresünk rendszergazdát. (Részben távmunka.)

Azoknak ajánljuk a pozíciót, aki:

  • szakmailag elhivatottak, újdonságok iránt fogékonyak és szívesen ismerkednek új, számukra eddig ismeretlen területekkel;

  • CCNA szintű hálózati ismeretekkel rendelkeznek;

  • tapasztalatuk van az alábbi feladatokban:

    • GNU/Linux szerver és kliens (Fedora, Ubuntu, CentOS) telepítés, üzemeltetés;

    • Windows alapszintű adminisztráció;

    • virtuális szerver telepítés, üzemeltetés;

  • jó kommunikációs és dokumentációs készséggel bírnak;

  • angol nyelvű dokumentációkat megértik;

  • önállóság, kezdeményezőkészség, szervezőkészség jellemzi őket.

Feladatok:

  • szerverek, munkaállomások, hálózati eszközök, egyéb infokommunikációs eszközök installálása, beállítása, üzemeltetése, karbantartása;

  • alkalmazások (irodai programok, vállalatirányítási rendszer, dokumentumkezelő rendszer, CMS);

  • Lotus Notes és Domino üzemeltetés, adminisztráció;

  • mentési, archiválási rendszer üzemeltetése;

  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása;

  • működési hibák feltárása és elhárítása;

  • informatikai eszközök beszerzése, nyilvántartása;

  • együttműködés, kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal;

  • support nyújtása a felhasználók részére hardver- és szoftvereszközök használatában.

Miért ajánljuk ezt a lehetőséget?

  • Mert változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokkal foglalkozhatsz;

  • fejlesztheted tudásodat, képességeidet, rendszeres továbbképzéseken vehetsz részt;

  • a rutinmunkákat delegálhatod, automatizálhatod;

  • rugalmas munkaidő beosztásban, rugalmas jogviszonyban (munka-, megbízási, diákmunka, rész-, vagy teljes munkaidő) lehetsz;

  • utazási költségtérítést kapsz, szolgálati elhelyezést tudunk biztosítani;

  • tapasztalatoddal, készségeddel arányosan fejlődő díjazásban részesülsz.

  • helyszíni munkavégzés helye: Nyíregyháza / részben távmunka;

A jelentkezéseket a hr[kukac]domino-mail.hu e-mail címre várjuk.

A pályázata tartalmazza:

  • a részletes fényképes önéletrajzát,

  • a végzettségét igazoló okiratok másolatát,

  • motivációs levelet;

  • referenciákat, ajánlásokat, az eredményeket bemutató egyéb anyagokat.

Kapcsolat

munkaugy
709430554
4400
Nyíregyháza

Kapcsolat

Kapcsolat munkaugy PMS-el