Hirdetés leírása

Anyagmozgató – Kecskemét – Deltaplast

Keressük új munkatársunkat kecskeméti partnerhez anyagmozgató pozícióba, több műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • ·a fröccsöntő gépek műanyag alapanyaggal való ellátása
  • ·a fröccsöntő gépek és az operátorok csomagolóanyaggal való ellátása
  • ·a műanyag alapanyag minőségének megóvása, az átláthatóság biztosítása az alapanyag raktárban
  • ·a műanyag alapanyagok cikkszámmal ellátása a raktárban,
  • ·a műanyag alapanyagok cikkszám és megnevezés szerinti elpakolása a raktárban
  • ·az alapanyagok receptúra szerinti bekeverése, szükség esetén előszárítás biztosítása
  • ·a gépnél lévő megtelt késztermékes dobozok kimozgatása a termelésből
  • ·a gépeknél képződő selejtek állagmegóvása
  • ·a megtelt selejtes tárolóeszközök kimozgatása a termelésből ezek cikkszámmal, megnevezéssel való ellátása
  • ·a darálóban keletkező anyagok cikkszámmal, megnevezéssel való ellátása elpakolása a raktárban
  • ·a műszakvezető által kiadott egyéb feladatok végrehajtása
  • ·a munkahelyi rend és tisztaság biztosítása
  • ·a termeléshez kapcsolódó dokumentumok kitöltése
  • ·az előforduló meghibásodások jelentése a termelési vezetőnek
  • ·új munkatársak betanítása, a beilleszkedés segítése

A munkához tartozó elvárások:

  • ·középfokú szakképzettség
  • ·hasonló területen szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ·targoncavezetői engedély
  • ·felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • ·versenyképes fizetés és széleskörű juttatások
  • ·biztos, hosszú távú munkalehetőség

További információ:

+36 20 558 47 70

+36 20 361 75 31

Jelentkezni, fényképes önéletrajz elküldésével.

Kapcsolat

Insertus-HR
06205584770
6000
Kecskemét

Kapcsolat

Kapcsolat Insertus-HR PMS-el
Anyagmozgató