Multinacionális autóipari partnerünk részére keresünk határozott időre( 3 hónap) tovább foglalkoztatással új munkatársat.

*********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )********************** asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    • szállítói számlák rögzítése, kezelése, ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése
    • könyveléssel kapcsolatos anyagok összegyűjtése, kapcsolattartás a könyveléssel, időszaki folyamatos egyeztetések
    • statisztikák készítése
    • egyéb irodai adminisztratív feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • középfokú vagy felsőfokú végzettség
    • jó kommunikációs-, problémamegoldó képesség és szervezőkészség
    • megbízhatóság, döntésképesség, koordinálás és önállóság szükséges a feladatok ellátásához
    • önálló munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás
    • felelősségteljes, önmagáért felelősséget vállaló
    • határozott, hatékony energikus személyiség
    • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem
    • utazási költségtérítés
    • cafetéria
    • stabil, növekvő vállalati háttér

Információ:06203617531

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével.

Kapcsolat

Insertus-HR
06203617531
2840
Oroszlány

Kapcsolat

Kapcsolat Insertus-HR PMS-el
*********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )********************** asszisztens - Oroszlány