Fémipari szakembert veszünk fel Békéscsabán gépgyártással foglalkozó partner cégünkhöz!

Komoly szakmai fejlődési lehetőséggel kínálunk állást ambiciózus szakembereknek esztergályos- marós, vagy gépi forgácsoló végzettséggel.

Nem számít, hogy pályakezdő, vagy régi motoros a szakmában, mi szeretnénk Önnel együtt dolgozni! +36202293073

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Bekerülést követő szakmai betanítás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és kihívások
  • Barátságos munkakörnyezet és segítőkész kollégák
  • Szabad hétvégék és délutánok
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Utazás támogatás

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Gépalkatrészek gyártása műszaki rajz alapján
  • Hagyományos maró-és eszterga gépek, illetve fúró-marómű kezelése

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Esztergályos-marós, gépi fogácsoló, vagy --- végzettség
  • Műszaki rajz olvasás
  • Szakma iránti elkötelezettség
  • Szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Békéscsaba
  • 1 délelőttös műszak vállalása
  • Munkaidő: 05:40-14:00 között

Ha érdekel az állás küldd el önéletrajzod a kovacs.aniko@work-force.hu címre!

Kapcsolat

Kovács Anikó
36202293073
5600
Békéscsaba
nopic