Budapesti cég keres B2B szegmensbe 5 fő értékesítő kollégát irodából és otthonról is végezhető munkára.

Amit mi kínálunk Neked:

  • versenyképes fizetés, bejelentett munka
  • Szükség esetén céges telefon
  • Rugalmas munkaidő (home office + Budapesti iroda)
  • Ügyféladatbázis
  • Kész anyagok a munkavégzéshez
  • Betanulási időszak, folyamatos tovább képzések az adott pozíciónak megfelelően
  • innovatív ötletek támogatása
  • Előre lépési lehetőségek

A Te feladataid:

  • Új üzleti kapcsolatok kialakítása
  • Potenciális partnerek felkutatása, kapcsolat kiépítése
  • Meglévő partnerekkel kapcsolattartás (partnermenedzsment)
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Teljesítmény orientált, üzleti gondolkodásmód

Előny, de nem feltétel:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Számlaképesség

További információkért, várjuk önéletrajzos jelentkezésedet  az info@maszkmarket.hu email címre. A TÁRGYBAN KÉRJÜK FELTÜNTETNI: "ÉRTÉKESÍTŐI MUNKATÁRS".

Kapcsolat

MaszkMarket
36704578104
1143
Budapest
nopic