Polgári telephelyű cégünkhöz keresünk kollégákat villanyszerelő és napelem szerelő munkakörbe.

Cégünk 2011-ben alakult, 1 évtizedes tapasztalattal rendelkezünk napelemes rendszerek, erős és gyengeáramú ipari továbbá légtechnikai rendszerek villamos kivitelezése területén.

Kivitelezéseink országos szintűek (hetelős munka), a szállás, projekthez utazás térített (telephelyről).

Feladatok:

Ipari és irodai épületvillamossági szerelés

Kábel nyomvonalak szerelése minden szerelési technológiával

Kábelhúzás, fektetés

Szerelvények beépítése

Napelemes rendszereknél inverterek és napelem modulok szerelése

Munkavédelmi előírások betartása

Elvárások:

Villanyszerelő szakirányú illetve egyéb műszaki végzettség

Precíz, önálló munkavégzés

Villanyszerelési anyagok ismerete

Villanyszerelési szerelés technológiák ismerete

Tervolvasás

Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

Napelem rendszer szerelésben szerzett tapasztalat

Napelem rendszerek ismerete

B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Megújuló energiával kapcsolatos érdeklődés

Emelőgép kezelő jogosítvány

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség

Fiatalos csapat

Változatos, dinamikus munkalehetőség

Képzések

Előrelépési lehetőség

Bérezés:

Alapbér tapasztalattól és hozzáállástól függően Nettó 250 000 Ft és 350 000 Ft között.

Fizetés minden hónap 10-ig banki átutalással.

Törvényben előírt fizetett szabadság és fizetett ünnepek alkalmazása.

 A feltüntetett bérsáv tájékoztató jellegű, egyéntől, végzettségtől és tapasztalattól függő.

K-Vill Energy Kft.
3652476479
4090
Polgár

Kapcsolat

Kapcsolat K-Vill Energy Kft PMS-el
Villanyszerelő és napelem szerelő állás Hajdú-Bihar megye