Hirdetés leírása

Keressük új kollégánkat villanyszerelő munkakörbe ?

Főbb feladatok, munkák:
-Termelő berendezések karbantartása, javítása, fejlesztése.
-Villamos hálózat építése, üzemeltetése javítása, karbantartása.
-Berendezések villamos javítása, felülvizsgálata
-Munkája során minimalizálja a termelési állásidővel járó beavatkozásokat.
-Hibakeresési feladatokat végez a meghibásodott berendezéseken, és segít a hiba kiküszöbölésében.
-Segít a karbantartási tervek összeállításában a berendezésekre vonatkozóan.
-Meggyőződik róla, hogy az általa elvégzett munka a hatályos munkavédelmi, biztonságtechnikai és egészségvédelmi jogszabályokban rögzített módon történik.

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Szakirányú végzettség – villanyszerelő
-Rugalmas, határozott, magabiztos személyiség
-Precíz munkavégzés
-Terhelhetőség, alkalmazkodó készség

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével.
További információ:
06205584770
06203617531

Kapcsolat

www.insertus-hr.hu
Insertus-HR
06205584770
8500
Pápa

Kapcsolat

Kapcsolat Insertus-HR PMS-el
nopic