Keressük új kollégánkat mechatronikus karbantartó munkakörbe ?

Főbb feladatok, munkák:

-Mechanikus, pneumatikus, elektromos alkatrészek beépítése, javítása, karbantartása

-Gépi funkciók, paraméterek beállítása

-Gépek, berendezések átállítása, esetleges fejlesztése, bővítése

-Robotkarbantartás, hiba okok felderítése, analizálása, felügyelet, fejlesztés, programozás

-Termelés folyamatosságának a biztosítása

-Üzemi eszközök karbantartásának, beosztásának tervezése, felügyelete, megvalósítása

-Dokumentációkezelés, rendszerdokumentációk kezelése és létrehozása

-Szakmai támogatás berendezések beüzemelésénél és javításánál.

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Felsőfokú végzettség

-Felhasználói és programozói számítógépes ismeretek, minimum felhasználói szintű MS Office ismeretek

-Vezetői engedély

-Siemens PLC programozói tapasztalat

-Tárgyalóképes angol nyelvtudás

-Rugalmas, határozott, magabiztos személyiség

-Precíz munkavégzés

-Terhelhetőség, alkalmazkodó készség

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével.

További információ:

06205584770

06203617531

Kapcsolat

www.insertus-hr.hu
Insertus-HR
06205584770
8500
Pápa

Kapcsolat

Kapcsolat Insertus-HR PMS-el
nopic