Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakörök betöltésére:

Kamera - méréstechnikai technológus

Kamera - méréstechnikai mérnök

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Feladatok:

  • Termékek kamerás, illetve méréstechnikai ellenőrzésének kísérése és felügyelete
  • Mérési programok írása

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, stb.)
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Angol és/vagy német kommunikációs szintű nyelvismeret írásban és szóban egyaránt
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Cognex, Keyence kamerák terén jártasság
  • Programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:

  • Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„Kamera-méréstechnikai technológus” vagy „Kamera-méréstechnikai mérnök” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36-30/576-3334

Kapcsolat

Mil-job Kft.
06305763334
5123
Jászárokszállás

Kapcsolat

Kapcsolat Mil-job Kft. PMS-el
nopic