A Magyar Vidékért Kft agrár tevékenységgel foglalkozó,folyamatosan bővülő csapatába keres Agrármérnök munkatársakat hazai Pályázatok területére.

Betanulást biztosítunk!

Feladatok:

Szakmai vezetés alatt hazai pályázatok megismerése

Gazdálkodó partnereink tájékoztatása a pályázatokról

Gazdaságok felmérése fejlesztési igényeikről

Pályázatírás és az ehhez kapcsolódó feladatok ellátása

Pályázatok nyomon követése, szakmai beszámolójának elkészítése

Szakmai kapcsolatépítés

Határidők és költségkeret betartása

Közreműködés a pályázatok megvalósítása során keletkező *********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )********************** dokumentumok kezelésében.

Elvárások:

Mezőgazdasági szakirányú végzettség (Agrármérnök végzettség előnyt jelent)

Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség

Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Rugalmasság, nyitottság a változásra

B kategóriás jogosítvány

Jelentkezés módja: Küldje fényképes, szakmai önéletrajzát a referenciák és a bruttó bér megjelölésével a szemelyzeti@ductus.hu e-mail címre.

Munkakörülmények:
Fiatalos ,lendületes csapat,sok helyi közösségi programban való részvétellel. Biztos munka,tervezhető bevétel.

Kapcsolat

Varga Timea
202145478
4400
Nyíregyháza

Kapcsolat

Kapcsolat Varga Timea PMS-el
Agrár Pályázatíró