Hirdetés leírása

Feladatok:

  • Csomagolási segédanyagok rendszerezése és előkészítése (szeparátorok, fóliák, dobozok)

Elvárások:

  • Passzív vagy aktív nappalis hallgatói jogviszony a munkavégzés teljes időtartama alatt
  • Betöltött 18. életév
  • 8 órás vagy 12 órás munkavégzés (Te döntöd el, melyiket vállalod!)
  • Te döntöd el mikor dolgozol! Akár folyamatosan mehetsz délelőtt vagy délután!
  • Este dolgoznál? Nem probléma, éjszakai műszakot is vállalhatsz!
  • Nem kötelező a három műszakos munkavégzés!
  • Műszakpótlék, ha délután vagy este dolgoznál szívesebben: 26 % délutáni ; 49 % éjszakai
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Órabér: br. 1078 Ft
  • Műszakpótlék (26 % délutáni, 49 % éjszakai)

Munkáltató profilja:

A cég kovácsolt alumíniumkerekeket, repülőgépmotorokat és ipari gázturbina alkatrészeket, mérnökileg magas szinten megalkotott, különféle ötvözetekből készült szerkezeteket gyárt repülőgépek, illetve kötőelemeket az űripar számára.

Kapcsolat

www.pannondiak.hu/allas?keyword=1914
Pannondiák
36205901760
8000
Székesfehérvár

Kapcsolat

Kapcsolat Pannondiák PMS-el
nopic