Hirdetés leírása

A Hidegkút Bútor Kft. újonnan nyíló balatonszárszói telephelyére betanított munkatársakat keres!

A cégről:

A Hidegkút Bútor Kft. 15 éve működik sikeresen a Budai régióban. Cégünk egyedi bútorok gyártásával foglalkozik. Folyamatosan törekszünk a legújabb trendek és a legmodernebb technológiák bevezetésére a bútorgyártásban.

Főbb feladatok, munkák:

  • CNC gép kezelés
  • Anyagrakodás
  • Targonca kezelés
  • Faipari gépkezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Precizitás, pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Bármilyen műszaki területen szerzett végzettség
  • Munkájára és környezetére igényes, fiatalos munkatempóval rendelkező kollegát keresünk
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bérezés: Bruttó 350.000 – 450.000 Ft
  • Munkaidő: Hétfő – Péntek: 7:00 – 16:00
  • Napi 8 órás munkaidő, napközbeni szünetekkel, ebédszünettel
  • Stabil hátterű cég

Állás, munka területe (i):

  • Fizikai, Betanított munka
  • Gépkezelés

Jelentkezési lehetőség:

Kapcsolat

Csonka Zsanett
36204448903
8624
Balatonszárszó

Kapcsolat

Kapcsolat csonkazsanett PMS-el
nopic

Kiegészítő információ