Magyarországon több ezer főt foglalkoztató, autóelektronika, telekommunikáció és ipari méréstechnika területre gyártó autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat

Villamos karbantartó

munkakörbe

Feladatok:

  • Termelő és épületgépészeti berendezések zavartalan működésének biztosítása
  • Hibák behatárolása, elhárítása
  • Gyártósorok elektromos és mechanikus csatlakozásainak kialakítása, szerelése
  • Folyamatos részvétel a gyártósorok kialakításában, beüzemelésében
  • Egyéb mechanikai és villanyszerelői feladatok ellátása

Elvárások:

  • Villanyszerelő vagy erősáramú elektrotechnikus végzettség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér
  • Belső karriertervezés: folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjáratok, több szomszédos településről is

Munkavégzés helye: Jászberény

Kapcsolat

dekra-job.hu/
Dekra Arbeit
36704060069
1054
Budapest

Kapcsolat

Kapcsolat Dekra Arbeit PMS-el
nopic