Ha szeretnél egy dinamikus pörgös fiatalos csapatban dolgozni, nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Napi szintű irodai adminisztrációs feladatok támogatása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, munkavállalókkal, és persze a társosztályokkal
  • Kiválasztási folyamat teljeskörű támogatása
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Projektek koordinálásának támogatása

Elvárás:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Lendületes, pro aktív hozzáállás. Rugalmasság
  • Vidám, barátságos természet
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Angol és/ vagy Német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkát heti 40 órás munkaidővel
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget (rendszeres belső és külső oktatások, tréningek)
  • Fiatalos, támogató csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot. ( próba idő után cafeteria )
  • Ha pályakezdő vagy, segítünk kibontakozni ezen a pályán

Előny

  • Hasonló munkakörben, Hr területen szerzett munkatapasztalat
  • Sales attitűd
  • Utazás hajlandóság

Jelentkezz még ma a következő elérhetőségeken:

  • + 36 20 406 92 85
  • anett.kovacs@insertus-hr.hu

Kapcsolat

Insertus-HR
06204069285
6000
Kecskemét

Kapcsolat

Kapcsolat Insertus-HR PMS-el
Irodai asszisztens - Hr Terület