Hirdetés leírása

Veres Autó Kft.

100%-ban magyar tulajdonú, márkafüggetlen autószerviz, vizsga- és kárrendezési központ őrbottyáni telephelyére, bővülés céljából új kollégát keres az alábbi munkakörbe:

Fényező munkatárs (Autófényező)

Feladatok:

  • Lemez alkatrészek, hegesztett elemek ipari festékkel történő fényezése
  • Alkalmazott festékek kikeverése, viszkozitásuk beállítása
  • A munka- és védőeszközök szakszerű használata

Elvárások:

  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Őrbottyán

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Fényező” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: 06-30/576-3334

Kapcsolat

Mil-job Kft.
06305763334
2162
Őrbottyán

Kapcsolat

Kapcsolat Mil-job Kft. PMS-el
nopic