Áruösszekészítőt keresünk szárazáruraktárba. Tiszta, rendezett raktárban dolgozhatsz, és megválaszthatod a műszakodat.

Feladatok, amik rád várnak:

  • szárazáru kartonokat kell raklapokra helyezni (árumozgatás)

Milyen a műszakbeosztás?

  • rugalmas munkavégzés: 6, 7 és 8 órában is dolgozhatsz
  • a műszakot TE választhatod meg
  • amiből választhatsz: 05:00-13:30 vagy 9:00-17:30 között, hétfőtől-szombatig, heti 5 nap

Amire szükséged lesz:

  • 8 általános általános iskolai végzettség
  • a megbízhatóságod
  • a pontosságod

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Mit kínálunk a munkádért?

  • havi bruttó 335.700Ft kezdő fizetés (8 órában)
  • munkába járás költségének támogatása
  • szerezhetsz targoncavezetői jogosítványt
  • egyéb béren kívüli juttatások
  • ha tovább maradnál, mint két év, a fizetésed 377.400 Ft-ig is nőhet (napi 8 órás műszakban)
  • de aki már 10 éve partnerünknél dolgozik, a bére 422.800 Ft - ra nő

Munkavégzés helye:

  • 2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

Érdekel?

Akár kezdhetsz azonnal is!

Küldd el fényképes önéletrajzodat a b4fbc680@dologido.hrszoftver.hu email címre vagy hívj bennünket bátran a 0620/4282604-es telefonszámon.

A-Bali
36204282604
2051
Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

Kapcsolat

Kapcsolat A-Bali PMS-el
Áruösszekészítő